2020 TYT Biyoloji Kitap Önerisi – Güncel Kitaplar

09.07.2019
920
A+
A-

2020 TYT Biyoloji Kitap Önerisi

2020 TYT Biyoloji Kitap Önerisi

2020 TYT Biyoloji Kitap Önerisi

 

Merhaba Değerli Sınav Koçu Ailesi sizler için 2020 TYT Biyoloji Kitap önerilerinde bulunacağız. TYT   Biyoloji Kitap önerimizde sizler için Kolay, Orta ve Zor Kaynaklar şeklinde 3 Başlıkta topladık. 2020 TYT  Biyoloji kaynak önerimiz ile sizler kendinize uygun kitabı seçebilirsiniz.Genellikle 2020 TYT  Biyoloji için Güncel Kaynaklar önerdik.

Hala Kitap Almadıysanız bundan sonra almak için doğru yerdesiniz.Birkaç Araştırma sonucunda sizler için   Biyoloji hangi kaynaklardan çalışmanız gerektiği konusunda bilgiler topladık. Umarım beğenirsiniz.

“Başarılı Olmanın temel şartı doğru kaynaklardan doğru çalışmaktır.”


 

2020 TYT Biyoloji Kolay Seviye Kitap Önerisi

Bu yazımızda 2020 TYT Biyoloji için kolay gördüğümüz yayınları önerdik.

  • Karekök Sıfır (0) Biyoloji için güzel bir başlangıç olur diye düşünüyorum. Zaten kitabın sloganı “ Biyoloji Dersim Sıfır Diyenlere “ . Karekök Biyoloji Kitabı öncelikle ufak bir konu özeti veriyor ondan sonra sorulara geçiyor. Böyle olması öğrencileri kendine çekmesine neden oluyor. Meslek lisesi öğrencileri ve ders konusunda pek bir bilgisi olmayan öğrenciler için tavsiye ederim.
  • Okyanus Yayınları 40 seansta Matematik başlangıç için ideal bir kitaptır. Karekök sıfır  kadar güzel bir kitap. Testlerin yanı sıra alıştırmaların da olması bilgiyi pekiştirmek açısından iyi oluyor.
  • 2020 TYT Biyoloji Orta  Seviye Kitap Önerisi

Bu yazımızda 2020 TYT Biyoloji için Orta gördüğümüz yayınları önerdik.

  • Palme Yayınları TYT Biyoloji Konu Anlatımı kesinlikle önereceğim en güzel kitaplardandır. Biyoloji deyince artık akla ilk Palme yayınları geliyor diyebiliriz. Konu Anlatımı iki ciltten oluşuyor: A ve B. Kitabın renkli ve bol bol görsel içerikler içermesi Kitabı eğlenceli kılıyor. Biyolojide Görmek ve görerek öğrenmek önemlidir.
  • Palme Yayınları TYT Biyoloji Soru Bankası , sanırım Palmeden vazgeçemeyeceğim ama gerçektende Palme hakkını veren bir yayındır. Bu konuda yanıldığımı düşünüyorsanız yoruma yazabilirsiniz. Sayfa Kenarlarında kısa kısa açıklamalar olması kitabı daha da güzel hale getiriyor.
  • Çözüm Yayınları 3D Soru Bankası  (Hocalara geldik), bu kitabı da önermeseydim olmazdı sanırım. Kitapta yer alan bazı soruları Hocalara geldik Youtube kanalında bulabilirsiniz. Kitaptaki sorular genelde Kolay Orta ve Zor olarak sıralanıyor ama daha çok orta sorular ağırlıklı diyebilirim.

2020 TYT Biyoloji Zor Kitap Önerisi

Bu yazımızda 2020 TYT Biyoloji için Zor gördüğümüz yayınları önerdik.

  • Arkadaşlar zor yayınlara pek rastlayamadık ama Palme ve 3D soru bankasını çözerek zor soruları bile artık rahat çözebilecek duruma gelebilirsiniz.

Bu yazımızda 2020 TYT   Biyoloji Kitap Önerileri , 2020 TYT Kolay   Biyoloji Kaynakları, 2020 TYT Orta   Biyoloji Kaynakları , 2020 TYT Zor  Biyoloji Kaynakları , 2020 TYT Güncel  Biyoloji Kaynakları yer verdik. Umarım Beğenmişsinizdir.

Sizlerde çözdüğünüz Biyoloji kaynakları hakkında olumlu yada olumsuz yorum yaparsanız sevinirim.

İbrahim ACAR
İbrahim ACAR
Sitemizde paylaşılan kitaplar ve ders notları çeşitli sitelerden toplanılmaktadır. Kitabı ve ders notlarını almadan önce incelenmesi yani tanıtım amacıyla paylaşılmaktadır. Her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.