2020 TYT Fizik Kitap Önerisi – Güncel Kitaplar

09.07.2019
434
A+
A-

2020 TYT Fizik Kitap Önerisi

 

2020 TYT Fizik Kitap Önerisi

2020 TYT Fizik Kitap Önerisi

 

Merhaba Değerli Sınav Koçu Ailesi sizler için 2020 TYT Fizik  Kitap önerilerinde bulunacağız. TYT Fizik Kitap önerimizde sizler için Kolay, Orta ve Zor Kaynaklar şeklinde 3 Başlıkta topladık. 2020 TYT Fizik kaynak önerimiz ile sizler kendinize uygun kitabı seçebilirsiniz. Genellikle 2020 TYT Fizik için Güncel Kaynaklar önerdik.

Hala Kitap Almadıysanız bundan sonra almak için doğru yerdesiniz.Birkaç Araştırma sonucunda sizler için Fiziğe hangi kaynaklardan çalışmanız gerektiği konusunda bilgiler topladık. Umarım beğenirsiniz.

“Başarılı Olmanın temel şartı doğru kaynaklardan doğru çalışmaktır.”

Not: “Fiziği Formüllerle değil, Yorumlayarak yapın” Bu cümlede anlatmak istediğim Fiziği kendi hayatınızla ilişkilendirerek çalışın öğrenmeye çalışın ezberlemeye değil.

2020 TYT Fizik Kolay Seviye Kitap Önerisi

Bu yazımızda 2020 TYT Fizik için kolay gördüğümüz yayınları önerdik.

  • Okyanus Yayınları 40 Seansta Matematik Konu anlatım kitabını başlangıç için önerebilirim. Okyanus Yayınlarının 40 seansta kitaplarını başlangıç için çok beğeniyorum bence başlangıç için 1. numara bir kitap. Sizler için 1. numara olan kitap hangisiyse yoruma yazarsanız sevinirim. Fizik Konusunda pek bilgis olmayan ve Meslek lisesi öğrencileri için çok güzel bir kitap olduğunu söyleyebilirim.
  • Karekök Yayınları Sıfır (0) Fizik Kitabı da temel atmak için ideal bir kitaptır. Fizik dersine pek bilgisi olmayanlar ve Fizikten 2-3 net yapmak isteyenler için uygun bir kitaptır. Ayrıca Tm öğrencileri olupta tyt fizikte 3-4 net yapmak isteyenler 40 seansta fizik ve Karekök Sıfır (0) Fizik kitaplarına çalışabilirler.

2020 TYT Fizik Orta Seviye Kitap Önerisi

Bu yazımızda 2020 TYT Fizik için orta gördüğümüz yayınları önerdik.

  • Palme Yayınları TYT Fizik Soru Bankası orta seviyeliler için ideal bir seçim diyebilirim. Palme yayınlarının tüm kitapların her derste her zaman liderliğini koruyor. Öğrencilerin en çok tercih ettiği yayınların başında geliyor. Genellikle Ösym tarzında sorular sormaya gayret ediyorlar. Sayfanın kenarlarında önemli bilgilerin olması Kitabı daha da güzel ve verimli yapıyor.
  • Yayın Denizi TYT Fizik Soru Bankası Ösym’ye yakın sorular sorduğundan tavsiye edilen bir kitaptır. Her sayfası buram buram Ösym kokuyor.
  • Eğitim Vadisi ( Tam İsabet ) TYT Fizik Modüler Soru Bankası, içerisindeki sorular kolaydan zora gider ve soru sayısı bakımından zengin olduğu için tercih edilen bir kitaptır. Her soru tiplerini bu kitapta görebilirsiniz.
  • Çözüm Yayınları 3D TYT Fizik Soru Bankası, Hocalara geldik ekibiyle iş birliği yaptıklarından dolayı çok güvenilir kitaplardır. Kitabın Tamamı PDF Çözümlü Ayrıca birçok sorunun çözümlerini Hocalara Geldik Youtube Kanalında görebilirsiniz.

2020 TYT Fizik zor Seviye Kitap Önerisi

Bu yazımızda 2020 TYT Fizik için zor gördüğümüz yayınları önerdik.

Kolay ve Orta seviyeli kitapları bitirmeden önce bu kaynaklara çalışmanızı tavsiye etmem.

  • Fen Bilimleri Yayınları TYT Fizik Soru Bankası, Bol işlemli ve Bol soru bulundurduğu için derece isteyen öğrenciler tarafından tercih edilen bir kitaptır.

Bu yazımızda 2020 TYT Fizik Kitap Önerileri , 2020 TYT Kolay Fizik Kaynakları, 2020 TYT Orta Fizik Kaynakları , 2020 TYT Zor Fizik Kaynakları , 2020 TYT Güncel Fizik Kaynakları yer verdik. Umarım Beğenmişsinizdir.

Sizlerde çözdüğünüz Fizik kaynakları hakkında olumlu yada olumsuz yorum yaparsanız sevinirim.

 

İbrahim ACAR
İbrahim ACAR
Sitemizde paylaşılan kitaplar ve ders notları çeşitli sitelerden toplanılmaktadır. Kitabı ve ders notlarını almadan önce incelenmesi yani tanıtım amacıyla paylaşılmaktadır. Her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.