Haluk Tatar (Video Eğitim) Burs Başvurusu 2019 – 2020

31.08.2019
1.095
A+
A-

Haluk Tatar (Video Eğitim) Burs Başvurusu 2019 – 2020

Merhaba Üniversite adayları ve Üniversite öğrencileri, bugün sizler için “Haluk Tatar (Video Eğitim) Burs Başvurusu 2019 – 2020” araştırma yaptık. “Haluk Tatar (Video Eğitim) Burs Başvurusu 2019 – 2020” 2019-2020 yılı güncel burslardır.

Diğer Burs veren Dernekler, Vakıflar ve Kurumlar için Tıkla.

2019 – 2020 Haluk Tatar tarafından yönetilen video eğitim youtube kanalında maddi desteğe ihtiyacı olan öğrencilere aylık belli bir miktar Karşılıksız Burs verilecektir.. Haluk Tatar Video Eğitim Youtube Bursu hakkında detaylı bilgi ve başvuru için gerekenleri öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz. Arkadaşlar aşağıdaki mail dışında herhangi bir yerden başvuru yapılmayacaktır.
Bu yıl öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılaması amacıyla Burs Miktarı artırılarak verilen öğrenci sayıları azaltılmıştır. Kanal gelirine göre öğrenciye verilecek burs sayısı ve miktarı belirlenecektir.
Video Eğitim Burs Başvuru Şartları
Aşağıda belirtilen Burs Başvuru Şartlarını taşıyan bütün lisans ve önlisans üniversite öğrencileri bu bursa başvuru yapabilirler.
Üniversiteye yeni kayıt yaptıranlar,
Ara sınıflarda okuyan Ön Lisans ve Lisans öğrencileri,
Maddi desteğe ihtiyacı olan öğrenciler
Yüksek lisans ve Doktora öğrencilerine burs verilmeyecektir. Sadece 2 yıllık ve 4 Yıllık üniversite okuyan öğrencilere verilecektir.
Başka yerden burs alıyor olması sorun teşkil etmemektedir. Başka yerlerden burs alan arkadaşlar da başvuruda bulunabilirler.
2019 – 2020 Video Eğitim Burs Miktarı
Bu yıl Video Eğitim Youtube Kanalı Burs Miktarı 400 – 600 Lira arasında olacaktır. Net cevap video başvuruları bittikten sonra açıklanacaktır.
Başvuruda bulunan arkadaşlar ve hatta kazanan arkadaşlar hiç bir türlü ifşa edilmeyecek isim verilmeyecektir. Burs almaya hak kazanan arkadaşlarla iletişime geçilecektir.
Ailenizin maddi durumu, neden burs istiyorsunuz sebeplerinizi ve sıkıntılarınızı anlatmanız anlatmanız gerekmektedir. Arkadaşlar bunu yazarken de lütfen 15 – 16 satırı aşmamaya özen gösteriniz. Çok fazla burs başvurusundan dolayı 1 aylık sürede bunları okumak zor olabilir. Bunları ve İletişim bilgilerini lütfen yazarak burs başvurusunda alttaki mail adresinden bulunabilirsiniz.
2019 – 2020 Video Eğitim Burs Başvurusu : bursbasvuru2019@gmail.com bu mail adresi üzerinden yapılacaktır.
Son Başvuru Tarihi : 10 Eylül 2019 tarihe kadar Burs Başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.
Haluk Tatar Video Eğitim Bursu
Video Eğitim Bursu detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

“Haluk Tatar (Video Eğitim) Burs Başvurusu 2019 – 2020” ile ilgili Sorularınız varsa yorumlarda yada sosyal medya hesaplarımızda bize yazarak belirtebilirsiniz

İnstagram hesabı için tıkla

Twitter hesabı için tıkla

İbrahim ACAR
İbrahim ACAR
Sitemizde paylaşılan kitaplar ve ders notları çeşitli sitelerden toplanılmaktadır. Kitabı ve ders notlarını almadan önce incelenmesi yani tanıtım amacıyla paylaşılmaktadır. Her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.